Skupina CASPER

Již 25 let poskytujeme profesionální služby v oblasti pohledávek

V průběhu doby se společnost postupně přeměnila z úzce specializované a orientované výhradně na inkaso a správu portfolií pohledávek na skupinu se širším okruhem aktivit. Následně to vedlo ke změnám v organizační struktuře, kdy byla v roce 2015 dokončena fúze inkasních aktivit pod společnost CASPER UNION s.r.o. a v téže době byla i završena nová organizační struktura skupiny pod holdingovou společnost CASPER GROUP a.s. Pro správu, dražby a prodej nemovitostí byla založena CASPER PROPERTY s.r.o. Během roku 2020 vzniká s ohledem k očekávanému nárůstu investic a pro financování aktivit skupiny nová společnost CASPER FINANCING s.r.o. a od roku 2021 je pro specializované pohledávkové činnosti aktivována společnost CASPER RECOVERY s.r.o.

Za čtvrtstoletí naší existence jsme se zúčastnili řady zajímavých obchodních případů. Spravovali jsme desítky tisíc pohledávek v desítkách miliard korun. V rámci prodeje aktiv konsolidační agentury jsme obstáli ve dvanácti tendrech a exkluzivně jsme spolupracovali sedm let s největší bankou v USA – J.P. Morgan Chase. Od roku 2012 jsme dále spolupracovali se skupinou Raiffeisenbank, bankou Santander a řadou dalších. V rámci akvizic jsme aktivní mimo Českou republiku také na Slovensku a v Maďarsku.

V současné době patří do skupiny CASPER GROUP a.s. celkem devět společností se zaměřením na správu a inkaso pohledávek, poradenskou činnost, reality, správu a pronájem nemovitostí, finanční leasing, úvěry na dopravní techniku, alternativní zdroje energie a prodej zbraní a optiky. V roce 2019 byl obrat skupiny 456 milionů korun a skupina dle zákona vytváří konsolidovanou účetní závěrku.


CASPER GROUP:

logo CASPER GROUP
logo CASPER CONSULTING
logo CASPER RECOVERY
logo CASPER FINANCING
logo CASPER UNION
logo CASPER PROPERTY